Siyah&Beyaz Mutfak Dolabı

 

L tipi, siyah ve beyaz renklerden oluşmuş ve sunta lam gövdeli mutfak dolabı.

Kategoriler

     L tipi mutfak dolabımız siyah ve beyaz renklerden oluşmuştur. Geniş seramik tezgaha sahiptir. Üzerinde çekmeceler, aşağı ve yukarı açılır dolap kapakları bulunur. İnce krom kulpları her kapakta görmek mümkündür. Ayrıca beyaz renkli sunta lam gövdeden üretilmiş.
Turuncu renkli mutfak dolabında birçok menteşeli kapak ve geniş bir tezgah bulunur. Ceviz ve yeşil renklerinden oluşmuş, geniş tezgahlı ve u tipi mutfak dolabı. L tipi ve ahşaptan üretilmiş mutfak dolabımızda birçok menteşeli kapak ve çekmece bulunur. Venge renkli, geniş çekmeceleri olan ve seramik tezgahlı mutfak dolabı. Gri tezgahlı, naturel ahşap renkli ve çekmeceleri olan mutfak dolabı. Profil kapak, L tipi ve çekmeceli mutfak dolabı.
Beyaz sunta lam gövde üzerine parlak seri kırmızı balon kapaklar kullanılmış olan bu mutfak dolabında, geniş çekmeceler ve raflı çekmeceler bulunur. L tipi, geniş tezgahlı ve mor renkli mutfak dolabımızda fren sistemli çekmeceler, aşağı ve yukarı açılır kapaklar bulunur. L tipi, siyah ve beyaz renklerden oluşmuş ve sunta lam gövdeli mutfak dolabı. Beyaz sunta lam gövde üzerine pembe kapaklar kullanılmış olan L tipi mutfak dolabı. L tipi, turuncu renkli ve krom ayaklıklı mutfak dolabı. Geniş seramik tezgahlı, kırmızı kapaklı ve mdf lamdan üretilmiş mutfak dolabı.